معرفی شرکت

شرکت گـــل ســم گرگان

بنیانگذار شركت شیمیایی گل سم گرگان شادروان آقای محمد مهدی رحمتی می باشند، كه از طریق همكاری با بنگاه شیمیایی در دهه 1330 فعالیت خود را با فروش سموم و كودهای كشاورزی وارداتی آغاز نمودند، ایشان همواره تمایل داشتند تا روزی بتوانند این محصولات را در كشور خود به عرصه تولید برسانند. كارخانه جدید شركت در سال 1378 در زمینی به مساحت 4.2 هكتار در شهرك صنعتی بندرگز احداث گردید. در سال 1379 شركت تنوع تولیدات خود را افزایش داده و به توانایی تولید با تمام فرمولاسیون های موجود دست یافت در حال حاضركارخانه گلسم با تنوع محصولاتی در زمینه سموم دفع آفات نباتی، سموم خانگی و كودهای متنوع در حال فعالیت می باشد شركت گل سم گرگان به دفعات همواره در لیست واحدهای صنعتی نمونه استان گلستان و نمونه كشوری چه در زمینه تولید و چه در زمینه (بهداشت) قرار گرفته است.

معرفی شرکت

تاریخچه شركت شيميايی گل سم گرگان يكی از بزرگترين و مجهزترين شركت های توليد سموم دفع آفات و كودهای شیميایی در خاورمیانه است كه با قدمتی بیش از نیم قرن تجربه و فعالیت در زمینه تولید، واردات و توزيع نهاده های كشاورزی، ساليانه حداقل 20 درصد مصرف سموم كشور را با بهترين مواد اوليه و بر اساس استانداردهای FAO توليد و با بهترين كيفيت در اختيار مصرف كنندگان محترم قرار می دهد. اين شركت علاوه بر توليد سموم دفع آفات نباتی با استاندارد FAO در زمينه توليد كودهای ريز مغذی با كيفيت و بذور اصلاح شده نيز فعاليت دارد. 
شركت گلسم گرگان به لحاظ ويژگی خاص و توانمندی بالا در عرصه توليد محصولات تحت ليسانس نيز كارنامه درخشانی دارد كه ميتوان به Syngenta سينجنتا سوئيس، ISK ژاپن، Sumitomo سوميتومو ژاپن، Soda Nippon نيپون سودا ژاپن و ديگر شركتهای بين المللی اشاره نمود. شركت گلسم گرگان در عرصه واردات بذور سبزی و صيفی و ذرت با كيفيت جزو شركتهای تراز اول كشور بوده و در سالهای اخير در زمينه توليد بذور نيز سرمايه گذاری های بزرگی داشته است.  

رها اندیش کاوان

رهااندیش کاوان پیشگام در نوآوری و خدمت

معرفی شرکت

یکی از شركتهای وابسته این مجموعه شركت بازرگانی رها انديش كاوان می باشد كه نهاده های كشاورزی را از شركتهای معتبر دنيا خريداری و در اختيار مصرف كنندگان محترم قرار دهد.

گواهینامه و افتخارات گل سم

گل سم گرگان به دليل رعايت استانداردهای جهانی موفق به اخذ گواهی از موسسه بين المللی استاندارد (ISO) شامل ISO 9001 و OHSAS 18001 (گواهی استاندارد بهداشت و سلامت) و ISO 14001 شده است.

همکاران ما
  • ISK
  • SYNGENTA
  • Mitsui chemicals
  • eurosolids
  • agritecno
  • baicao
  • grabi
  • hailir